• Home
  • Nieuws
  • King Food B.V. neemt Vleesgroothandel Twents Kwaliteitsvlees B.V. over
news
02 Dec 2020

King Food B.V. neemt Vleesgroothandel Twents Kwaliteitsvlees B.V. over

Horeca totaalleverancier King Food B.V. heeft Vleesgroothandel Twents Kwaliteitsvlees overgenomen. King Food B.V. heeft de klanten en personeel per 1 december 2020 overgenomen.

De activiteiten van Twents Kwaliteitsvlees B.V. worden voortgezet vanuit Het Wolbert 25a in Enschede onder de naam King’s Meat B.V.  Op deze locatie zullen naast de bestaande productie ook nieuwe vleesverwerkende activiteiten worden ondergebracht.

Voor de huidige klanten van Twents Kwaliteitsvlees betekent dit dat de leveranties continueren c.q. optimaliseren en bovendien kunnen profiteren van de voordelen die King Food B.V. biedt met een compleet assortiment in vlees, agf, drank, food en non-food.

De heer Bassam Jamel Smaan (voormalig eigenaar) zal werkzaam blijven om zijn kennis en kunde op het gebied van inkoop, productie en klantrelaties voort te zetten.

Met de overname heeft King Food B.V. zijn positie versterkt als dé totaalleverancier in de horecasector met vestigingen in Enschede en Groningen.

Deze overname past in de strategie van King Food B.V. om het assortiment uit te bereiden met gespecialiseerde producten waardoor klanten direct, optimaal en compleet bediend kunnen worden. 

Hulp nodig?
Vorstelijke kwaliteit tegen voordelige prijzen.